Lipo Fit zayıflama hapları hakkındaki görüşüm.

Bazen bir dertten tam kurtuldum derken yerine bam başka yepyeni bir sorun ortaya çıkar, hemde hiç ummadığınız bir anda. Bana da aynen öyle oldu. Jinekoloğum bana kistlerimden kurtulmam için hap yazdığında hiç hormonal bozukluğu yaşayıp, tam 20 kilo alacağım aklıma gelmemişti. Lipo fit olmasa halim ne olurdu bilemiyorum.

Ve, olan oldu, 23 yaşında olmama rağmen tam 85 kilo idim. Peki zayıflamaya çalışmadım mı? – Çalıştım! Spor da yaptım, aç ta kaldım, hap ta içtim – ne yaptıysam boş. Denemediğim bir tek şey kalmıştı, o’da – yağlarımı aldırmak, ki çok korkuyordum.

Denize girmekten, hatta sokakta yürümekten utanıyordum, kendimden nefret eder oldum, özel hayat diye bir şey hiç yoktu. Depresyon mu? Psikologlar en yakın çevrem oldu. Umutsuz bir vaka idim.

Lipo fitin bende ki etkisi

Bir gün kuzenim bize tatile geldi. Görseniz fidan gibi, incecik. Bikini giydiğinde plajdaki herkes sadece ona bakıyordu. Kıskandım… O’da benim ile sırrını paylaştı, meğer zayıflamak için hap gibi bir şey içiyormuş. Doğrusu ilgimi çekti. Nasıl bir şey diye araştırmaya başladım. Ve öğrendiklerim hayatımı değiştirdi.

Lipo Fit nedir?

Anladığım kadarıyla Lipo Fit, yani bahsi geçen ürün, patentli hücrelerden oluşur. Bu süper hücreler midemizdeki yağların ve karbonhidratın vücudumuza emilmesine izin vermez, olduğu gibi dışarı atar. Bu sayede istediğimiz kadar yiyebiliriz, çünkü yemeklerdeki yağın ve karbonhidratın kana karışmasını önler. Bu da demek oluyor ki bedenimiz enerji üretebilmek için mecburen depoladığı yağı eritmek zorunda kalacak. Süper bir haber bu değilmi.

Bir kez daha Lipo Fit etkilerinden geçelim:

 • yağı ve şekeri etkisiz hale getirir;
 • metabolizmayı hızlandırır;
 • enerji akışını arttırır;
 • vücuttaki birikmiş yağların tüketilmesini sağlar.

Berkeley üniversitesinde yapılan klinik çalışmalarda yer alan gönüllüler 12 ile 16 arası kilo kaybı yaşadıklarını belirttiler. Bu sonuçlar çok sayıda sertifikalar ile teyit edilmiştir.

Gerçeği söylemek gerekirse Lipo Fit içeriğinde neler var kimse bilmiyor. Bu gizli bir bilgidir, nedeni ise – patentli formülün kimse tarafından kullanılmaması ve sahte mal piyasya sürülmemesi için. Yani diğer bir değişle isteseniz de ürünün taklitini alamazsınız – bu güzel haber.

Lipo fitin bende ki etkisi

Kullanmaya başladığım ilk günden hoşuma giden şey – hiç tadının, yada kokusunun olmaması. Bu gerçekten benim için çok önemli. İlaç gibi kokan yada tadı olan bir şeyi asla içemem. Başka hoşuma giden tarafı – her zaman, her yerde yanımda bulundurabiliyorum.

Aldığım ilk günden beri 10 gün geçti. Etkisini görmeye başladım bile. En güzeli de – hiç diyet yapmadım. Sonuçta azcık zayıflama göreceğimi biliyordum, ama doğrusu bu kadarını hiç beklemezdim. Tartıya çıktığımda, tam eksi 4,5 kilo gördüm. Bu muhteşem sonuç bana devam etme gücü ve umudu verdi.

Onuncu günün bitiminde iki kutu daha ısmarladım. Yemeklerde kendime hiç sınırlamadım, istediğimi yedim, içtim. Tabii Lipo Fit içmeyı de ihmal etmedim. Ve, biliyormusunuz, psikolojik midir nedir, zayıflamaya başladıkça spora yazılmaya karar verdim, sanki daha az yemek yiyordum. Artık kendimi çok hafif hissediyordum.

Evet, yinede manken gibi değilim. Hiçbir zaman olmamıştım zaten. Benim tek istediğim – eski formuma kavuşmam. Ve Lipo fit sayesinde istediğim oldu. Şu an 65 kilo civarındayım Artık kendime olan öz güvenim geri döndü. Yolda yürürken utanmıyorum, denize girmekten çekinmiyorum. Pahalı ve korkutucu amelıyatlara ihtiyacim yok. Güzel olan da – sağlığıma kavuşmuş olmam. Mide rahatsızlıklar, tansiyon derdi geçmişte kaldı. Çok mutluyum.

Lipo Fit nasıl kullanılmalıdır

Bahsi geçen ürün biolojik takviyedir. İlaç değildir. Günde iki kez yemeklerden önce, bir bardak su içinde eriterek içmek gerek. Bedeniniz fazla yağlarından yaklaşık 1,5-2 hafta sonra kurtulmaya başlar. Bu kadar basit. Gerisini Lipofit yapar.

İnternetteki yorumlar neler

Yorumları okumak üzere internete girdiğimde şaştım kaldım, meğer ne çok insan bu ürün ile zayıflıyormuş ta haberim yokmuş! Yorumlar çoğunlukla olumlu, insanların yazdıklarına göre LipoFit sayesinde 5 ile 15 kilo arası kilo kaybı görmüşler.

Doktor yorumlarına da rastladım. Artık ben onların yalancısıyım ama, dediklerine göre hastalarına gönül rahatıyla Lipo Fit önermekteymişler.

Ünlülerin de bu ürün sayesinde zayıfladıklarını biliyormuydunuz? Bir çok ünlü twitter ve İnsta sayfalarında nasıl Lipofit içtiklerini paylaşmış. Nasıl bu güne kadar rastlamadım, hayret.

Olumsuz yorumlara da rastladım tabii ki. Bu genelde üründen çok fazla şey bekleyenler tarafından yazılmış, kin dolu kelimeler. Hani derler ya – her şeyı devletten beklememek gerek. İnsan biraz da kendisi çaba göstermeli bence. Tamam Lipofit süper bir ürün, ama sonuçta bütün gün kanepede yatarak, kutu kutu pizza yiyerek manken gibi olamayız, bunu kabul edelim.

Lipo Fit nedir?

Lipo Fit nereden satın alınmalıdır

Benim uzun uzun yazdığım yorumumdan etkilenip sizde bu zayıflama ürününü denemek ve hayatınıza daha hafiflemiş bir şekilde devam etmek istiyorsanız, bilmeniz gereken bazı durumlar var:

 1. Lipofit eczanelerde satılmaz. Eğer oldu da bir yerlerde bulduysanız, bilin ki ya sahte üründür, yada size en az iki katı fiyatı ile satmak istiyorlar.
 2. Bu ürünü Türkiye’de sadece bir tek yerden, yani

  resmi web sitesinden

  satın alabilirsiniz.

 3. Orijinal ürün sadece orijinal kutusunda ve üzerinde kodu ile satılmakta.
 4. Sipariş vermek için sadece formu doldurmanız, yada sayfanın en altında bulunan telefon numarasını aramanız yeterli.
 5. Ürün genelde bir hafta içerisinde kapınıza kadar gelir.
 6. Sık sık promosyonlar, kampanyalar düzenlenir ve ürünü çok güzel bir indirim ile almanız mümkün.

Lütfen unutmayın ki her şey bizim elimizde. Asla benim için artık çok geç demeyin! Hayatınızı olumlu yönde değiştirmek için bu gün tam zamanı.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (353 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...Loading...

Submit comment