Hondrokrem merhemi – onunla yapılan tedavi ile ilgili görüşüm

İnsan yaşlandıkça, kemikleri güçsüzleşir ve gittikçe eklem ağrıları çoğalır, inflamatuvar süreçleri başlar, bel ve sırt ağrıları artar. Bütün bunlara birde yanlış bir hareketle gelen burkulma eklenince, bilin ki iyileşme süreci uzun zaman alacaktır. Hondrokream olmasaydı dedemin hali ne olurdu düşünmek bile istemiyorum.

Merhaba, benim bakmakta olduğum yaşlı bir dedem var. Onu çok seviyorum, bu yüzden eklem ve sırt ağrılarını rahatlatmak için her zaman yeni tedavi yöntemleri deniyorum. Bazılar kısa süreli de olsa işe yarıyor, bazılarından hiç bir fayda yok. Odasında her tarafta ilaçları duruyor.

Hondrokrem merhemi – onunla yapılan tedavi ile ilgili görüşüm

Günlerden bir gün, ben evde yokken bizimki hava almak için dışarı çıkmaya karar vermiş. Ve tabii dışarıda kar ve buzlanma olduğunda düşüp yaralanmış. Hastanede dediklerine göre, çok şükür, kırık yok, ama, çok kötü ayak bileğini burkmuş, sırtını da ağrıtmış. Doktor bir sürü ilaç yazdı ve tamamen iyileşmesi aylar alır dedi. Eczanede reçeteyi gösterdiğimizde, eczacı arkadaş, sağ olsun,  bize Hondrokrem bulmamızı önerdi.

Peki neyin nesidir bu Hondrokrem?

Yaralanmalarda sık sık inflamatuvar süreci başlar. Bu durum beraberinde ağrı hissi, ateş, eklem deformasyonu getirir. Bunu durdurabilmek için tıbbi ilaçlar kullanmalı, yada sadece Hondrokrem yeterli olacaktır. Bu krem doğal bir kompozisyona sahiptir ve etkisini kullandıktan kısa süre sonra görebilirsiniz. Ama bu ilacı kullanmadan önce, tüm özelliklerini inceleyelim.

Eğer kullanıcı yorumları dikkate alırsak, hondrokremin bize sunduğu avantajlar bunlar:

 1. Çok yönlülük: kremi tamamen farklı patolojilerde kullanabilirsiniz. Ayrıca, çocukların travmalarını iyileştirmek için de kullanılabilir, çünkü zararlı katkı madde içermez.
 2. Aynı anda bir çok derde devadır. Yenileyici ve ısıtıcı etkisi sayesinde hızlı bir şekilde ağrıyı hafifletir.
 3. Hızlı bir şekilde ödemi giderir.
 4. Çok hızlı etki gösterir, kelimenin tam anlamıyla ilk saniye kullandıktan sonra.
 5. Hiçbir yan etkisi yoktur. Hatta kaşıntı, kızarıklık veya tahriş yapmaz.
 6. Ürün sertifikalıdır ve doktorların onayını almıştır. Satın aldığınızda üreticiden kalite garantisi alırsınız.
 7. Sadece doğal bileşenler içerir. Ürünün temelindeki maddeler uzun zaman önce etkinliği ve güvenirliği kanıtlanmıştır.

Dediğim gibi ürünün içeriğinde sadece doğal maddeler bulunur:

 • kestane özü – eklemleri güçlendirir, iltihabı ortadan kaldırır;
 • okaliptus yağı – harika bir antiseptik ve belirgin bir anti-inflamatuvar etkisine sahiptir, ayrıca sadece yüzeysel etki sağlamaz, sorunlu bölgenin derinlerine nufüz eder;
 • kırmızı biber özü ve kafur – kasları rahatlatır. Ayrıca, ürettikleri ısınma etkisinin sayesinde ağrı şiddeti azalır;
 • mentol – yaralı bölgeyi soğutur ve bu şekilde ağrı sendromunu belirgin şekilde azaltır. Eklem hareketliliğini iyileştirir.

Hondrokrem kullanım talimatları

Hondrokremi bilgisayar başında çalışanlar için de çok faydalıdır. Bu durumda boyun, omuz, bel bölgelerinde oluşan patolöjik gelişim süreçleri önlenir.

Kullanmadan önce rahatsızlık verdiği bölgeyi yıkayıp kurulamak gerek. Daha sonra hondrokrem merhemini ince bir tabaka olarak sürün. Tamamen emilene kadar masaj yaparak o bölgeyi ovun. Bir saat boyunca kremin sürüldüğü bölgenin su ile temas etmemesi gerekir. Günde 2-3 kez tekrarlayın. Genelde ilk uygulamadan sonra etkisini görme mümkündür, yinede tedavi süreci bir aya kadar uzaya bilir.

Ürün hakkında yapılan yorumlar

Çoğu travmatologlar, romatologlar ve cerrahlar uzun zamandır bu kremi önermekteler. Onlar hastalarının bu krem sayesinde çok hızlı bir şekilde iyileştiklerini belirtiyorlar. Uzmanlara göre bu ürünü artrit, artroz, romatizma gibi rahatsızlıkları önlemek adına kullanabilirsiniz. Diğer kullanıcılardan gelen yorumlar da genellikle olumlu olması ayrıca güzel bir şey. Olumsuz yorum yok mu? – Tabii ki var. Olmaz olur mu. Bence kremin işe yaramadığını söyleyenler aslında Yanlış uygulamış yada sahte Hondrokrem satın almışlardır. Ürünün taklitlerinin çoğaldığı bir gerçek.

Dedem artık iyileşti

Bu inanılmaz bir şey! Hondrokrem sürmeye başladığımızdan beri daha sadece bir hafta geçti ve dedem şimdiden ayaklandı bile. Dediğine göre hiç bir yeri ağrımıyormuş, tabii ben dedemin sağlığını riske atamam, ve bu yuzden bir ay boyunca kesintisiz sürmeyi düşünüyorum.

İlk 2 gün sürdüğümüzde, dedem ilk defa rahat uyudu. Galiba ağrıları sonunda hafifledi. Dördüncü gün bileğinde ki şişlik gitti. Dedem yerinde duramıyordu. Hiç bukadar kendini iyi hissetmdiğini söyleyip duruyordu.

meme Hondrocream aracı

Bir aylık Hondrokrem kullanım sonucunda artık dedemi tanıyamaz hale gelmiştim. Ben onu hiç böyle zinde görmedim. Artık devamlı inleyen, oturup kalkamayan, uyuyamayan yaşlı dede gitmiş, yerine genç bir beyfendi gelmişti. Hatta bu sabah kalkmış Ulu Dağa kaymaya gideceğimizin müjdesini verdi .

Hondrokrem nereden elde edilir?

Hondrokrem ilacının tek eksiği – Türkiye’de hiç bir eczanede bulunmaz. Bu üreticilerin özellikle istedikleri şeydir. Eğer ki elde etmek isteyen varsa, buyursun

Hondrokrem resmi web sitesine

Sadece burada gerçekten orijinal ürünü orijinal ambalajında elde edebilirsiniz.

Sipariş vermek çok kolay. Yapanız gereken tek şey – formu doldurmak, yada geri arama talep etmek. Hepsi bu. Daha sonra ürün bir kaç gün içerisinde evinize kadar teslim edilecektir ve sadece ondan sonra ödemeyi yapacaksınız. Fiyatına gelince – yaptığı mucizevi etkisinden sonra, ağrılarınızdan kurtulmanıza yardım ettikten sonra, fiyatı fazlasıyla uygun. Bide kampanyaya denk geldiğinizde yarı fiyatına almanız bile mümkün. Ben, şahsen iki kutu daha aldım. Ne olur ne olmaz diye. Sonuçta çılgın dedemle Ulu dağa gidiyoruz değil mi.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (334 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...Loading...

Submit comment