Hair Megaspray – saç spreyi, kullanımı ve etkisi

Model olabilmek için sadece güzel vücudun olması yetmez, aynı zamanda her şeyiniz güzel olmalı, buna saçlarınız da dahil. Hair Megasprey olmasaydı hayallerime sonsuza dek elveda diyecektim.

Merhaba, adım Senem, küçüklüğümden beri mankenlik yapmak istedim. Hep bunun hayalini kurdum, ve sonunda 18 yaşıma geldiğimde mankenlik ajansına baş vurdum. Övünmek gibi olmasın, ama, bu meslek için tüm gereken özellikler bende mevcut. Bir tek şey dışında – güzel saçlar.

Ne yazık ki saçlarım her zaman güçsüz ve kırılgan olmuştur. Bu güne kadar çok şey denedim: kremler sürdüm, özel şampuanlar aldım,  hatta ev yapımı bitkisel maskeler denedim – sonuç sıfır. Ne yaptıysam güzel, gür saçlara kavuşamadım.

maddeler Hair Megaspray sprey

Bir gün podyuma çıkacaktık, kuaförüm saçlarımla uğraşırken beni azarlamayı da ihmal etmedi. Hair Megaspray kullansaydın, böyle olmazdı – dedi. Nedir ki o? – diye sorduğumda, bana şaşkınlıkla baktı. Meğer bu alemde herkes o bahsi geçen spreyi kullanırmış. Bende küçük bir araştırmadan sonra demeye karar verdim. Sonuçta kaybedecek bir şeyim yok.

Hayir Megasapray nasıl bir şeydir?

Hayr Megaspray bir saç maskesidir. Mucizevi şekilde saç dökülmesini durdurur, onlara parlaklık, güç ve hacim verir. Resmi sitesindeki reklamın iddia ettiğine göre iki haftalık bir uygulama sonucu bukleleriniz daha gürleşecek, dökülmüş saçların yerine yenileri çıkacaktır. Masal mı bu? Devam edelim.

İçeriğindeki ana maddeler

Üreticilerin hakkını vermek gerekir, içeriğindeki maddelerim bileşimi son derece iyi:

 • dulavratotu yağı – belirgin bir şekilde kepeği azaltır, hatta bazı durumlarda tamamen yok eder, saç kaybını önler;
 • argan yağı – ultraviyole ışınlarından korur. Kan dolaşımını hızlandırır ve bu sayede saçların hızlı büyümelerini sağlar;
 • ısırgan otu ve papatya özleri – doğal antiseptik olarak çalışır. Saç tellerini yumuşatır, korur, kırılmalarını önler. Saçın rengini canlandırır;
 • hindistan cevizi ve avokado yağları – bu bileşimin içerisinde saç tellerinin zarar görmelerini önler, köklerini besler;
 • kırmızı biber özü ve tarçın yağı – aynı papatya gibi özelliklere sahiptirler, yani – antibakteriyel, yatıştırıcı ve anti-inflamatuar ilaçlarıdır;
 • A ve E vitaminleri – kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılır bileşenlerdir. Saçların büyümelerine yardımcı oldukları gibi, deriyi besler, dökülmelere karşı mucadele eder.

Olumlu sonuçlar alabilmek için Hair Megaspray ürünü nasıl kullanılır

Saç spreyi Hayir Megasprayin tartışılmaz bir avantaji vardır – kullanımı kolydır. Maskenin spray olarak üretilmiş olması çok güzel, çunkü böylece maksimum kolaylık sağlanıyor.

 1. Kullanmadan önce spreyi iyice silkelemek gerek. Daha sonra saç tellerinize ve kafa derisine sıkın.
 2. Saçlarınızı birpoşet kullanarak iyice sarın, üzerinden de bir şapka yada havluya dolayın.
 3. Bir saat sonra, maskeyi çıkartmakiçin saçınızı yıkayın.

Hepsi bu. Eğer haftada 2 kez uygularsanız, gözle görülür sonuçları iki hafta sonra fark edeceksiniz.

Uzmanların yaptıkları yorumlara göre, Hair Megaspray saçlarınıza asla zarar vermez. Tamamen doğaldır ve hiç bir yan etkisi yoktur. Diğer kullanıcıların yorumları da çoğunlukla olumlu. Tabii içlerinde olumsuz görüşler de yok değil. Bu normaldir bence, sonuçta hepimiz farklıyız. Ve olumsuz yorum yapanlar belki de yanlış kullanmışlardır yada sahte ürün ile karşılaşmışlardır.

Bu nedenle uzmanların tavsiyesine uymak gerekir, ve kozmetik ürünler dışında belirli saç bakımını da ihmal etmemeli:

 • saçınızı yıkarken mutlaka masaj yapmayı ihmal etmeyin;
 • dengeli beslenin, yemeğinizde mutlaka vitaminler ve minerallerin bulunmasına dikkat edin;
 • sağlıklı yaşam sürebilmek için stresten uzak durun.

Kimseye bir şey kanıtlamak gibi bir niyeti yok. Hayir Megaspray spreyini alıp almamak sizin bileceğiniz şey. Ben sadece bir kez daha bu ürünüz bize verebileceklerini vurgulamak istiyorum:

 • saç dökülmesini tamamen durdurur;
 • hacmi arttırır;
 • kırılganlığı %90 azaltır;
 • saçlara güç ve parlaklık verir;
 • saçın büyümesini sağlar.

Sonunda mükemmel saçlara sahibim

Spreyi satın aldığım ve kullanmaya başladığımda bu yana tam bir ay geçti. Artık internetteki yorumlara ihtiyacım yok, etkisini ben kendi gözlerimle görmeye devam ediyorum. Saçlarım tek kelimeyle muhteşem. Okadar gür oldular ki artık tokalar bile tutmuyor. Sokakta insanlar hayranlıkla bakıyorlar, ve ne yalan söyleyeyim bu durum hoşuma gidiyor.

Güzel saçlar iş yerinde de bana şans getirdiler. Üst üste teklifler yağıyor. En son ünlü bir şampuan reklamında oynamam için anlaşma imzaladık. Hayallerim gerçek oldu ve bunu Haır Megaspray ve kuaförüme borçluyum. Olumsuz yönlerinden tek şey – iş arkadaşlarım nedense kıskandılar, ve benden uzaklaşmaya başladılar. Ben sırrımı kimseden saklamıyorum, bu yazımı da zaten bu yuzden yazdım. Hatta nereden ve nasıl sipariş verebileceğinizi de seve seve öğretebilirim.

Hair Megaspray hakkında bilgi

Hayir Megaspray nasıl elde edilir

Spreyin popülerliği büyüdükçe, doğal olarak, ürünün çok sayıda sahtesi piyasada satılmakta. Bu yüzden Hayır Megaspray almadan önce orijinal olup olmadığına dikkat edin. Ben şahsen bu spreyi sadece

resmi web sitesinden

alıyorum, sizde öyle yapın bence.

Resmi sitede sadece sertifikalı ürün satılmakta ve sadece orijinal, taklit edilemez güvenlik kodu içeren ambalajında. Şunu da belirtmek istiyorum ki – hair megaspray eczanelerde satılmaz. Türkiyede resmi siteden başka hiç bir yerde bulmanız imkansızdır. Eğer oldu da, bulduysanız kesinlikle ya taklididir, yada sizden iki katı fiyat isteyeceklerdir. Sahi, fiyatına gelince – bence çok uygun. Birde arada sırada kampanyalar düzenlenir. Böylece, denk geldiğiniz taktirde Hayir Megaspray spreyini yarı fiyatına bile alabilirsiniz.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (321 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...Loading...

Submit comment