Collamask yüz maskesi – nasıl çalışır?

Uzun yılların geçmesine rağmen kimse yaşlanmayı istemez, doğal olarak. Ne yazık ki yaş ilerledikçe ruhumuz genç kalabilir, ama maalesef görünüm değil. Bir çoğumuz doğayı nasıl kandırabiliriz diye düşünürüz. Ben başardım. Collamask maskesi sayesinde eski güzelliğime geri döndüm.

Merhaba, adım Nur, 54 yaşındayım. Hayatımı evime, aileme adadım. Kendim ile ilgilenecek hiç zamanım olmadı, hem ne gerek var, eşim beni böyle de seviyor sanıyordum, başkalarının hakkımda ne düşündükleri umurumda da değildi açıkçası. Üç çocuk büyüttüm, okuttum, eşime her zaman destek oldum, yanında durdum. Yılların geçmesi ile eski güzelliğimden, hoşluğumdan eser kalmadı.

Collamask yüz maskesi faydaları

Arada sırada kuaföre gidiyordum, ama tabii bu yeterli değil. Güzel olmak istiyorsan spa merkezlerine, güzellik salonlarına gitmek gerekir. Güzellik uğruna estetik ameliyat bile olanlar var. Ben ise kendim için hiç bir şey yapmadım. Hep başkalarına verdim.

Bir gün 30 yıllık kocam beni terk etti. Dediğine göre daha genç birine aşık olmuş. Ona kızmıyorum, boşa harcadığım yıllarıma acıyorum. Aynaya baktığımda, eski benden eser kalmamıştı. Solgun, yorgun, kırışıklıklarla dolu bir yüz. İşte o an hayatımın değişmesi gerektiğini anladım. Ve değişime kendimden başladım.

Estetiğe baş vurmadan önce daha basit yolları denemeye karar verdim. İlk önce arkadaşımın hep önerdiği collamask adlı maskeyi sipariş ettim.

Collamask ile ilgili ufak bir araştırma

Üreticiler sadece iki haftalık kullanım sonrası çok şık sonuçlar elde edeceğimize dahir söz veriyorlar:

 • cildi yumuşatır, mimik kırışıklıkları düzeltir;
 • derin kırışıklıkları daha az görünür hale gelir;
 • uygulanan cilt gençleşir, daha esnek ve yumuşak olur;
 • maske cildi nemlendirir ve besler;
 • nem kaybını önler, kurulukla etkin bir şekilde mücadele eder;
 • canlandırır, güçlendirir;
 • toksinleri atar.

Vay, bence çok etkileyici. Bu kadarını doğrusu beklemiyorum. Cildimi biraz nemlendirsin, solgunluk gitsin yeter. Bakalım içeriğinde neler var.

 1. Collejen – bir fibriyer proteyin türüdür. Çok önemli bir anti-aging bileşenidir, yani gençleştirme özelliğine sahiptir.
 2. Uçucu palmiye çiçeği yağı – güçlü bir antibakteriyal özelliklerini taşir, cildi nemlendirir. Sürekli kullanımda kırışıklıkları kaldırır, cilt sarkmasını önler, kan damarlarının duvarlarını güçlendirir, hem muhteşem kalıcı kokuya sahiptir.
 3. Betain – cildi nemlendirir, nem kaybını önler.
 4. Mavi kil – kozmetik ürünlerde sık sık kullanılan maddedir. Cildi rahatlatır, deriye nüfüz ederek toksinlerden arındırır, cildi sıkılaştırır ve hücrelerin yenilenmesine neden olur.

Ayrıca maske vitaminler, mineraller ve amino asit kompleksi içerir. Bu nedenle sadece beslemek ve çevrenin olumsuz etkilerinden korumakla kalmaz, aynı zamanda gençleştirir. Eminim ki böyle bir kompozisyona sahip bir ürün kesinlikle etkili olacaktır.

Collamask yüz maskesinin kullanım kuralı

Talimatlarını okuyunca anladım ki, maskenin kullanımı çok basit:

 • yüzünüzü herhangi bir kozmetik ürün ile temizleyin;
 • maskeyi yüzünüze sürün, sorunlu bölgelere dikkat edin;
 • 10-15 dakika bekleyin;
 • maskeyi nazikçe ılık su ile yıkayın;
 • gözeneklerin kapanması için cildinize tonik sürün;
 • daha sonra herhagi bir krem sürün;
 • güçlü bir etki elde etmek için haftada 1-2 kez tekrarlamanız yeterli.

Üreticilerin dediklerine göre, ilk sonuçları 2 haftalık uygulama sonrası görebilecektim. Bende sabırla beklemeye başladım. Etkisi çabuk olsun diye haftada iki kes maskeyi uyguladım.

Üç haftalık süreç nasıl geçti fark etmedim. Keşke başlamadan önce fotoğrafımı çekseydim, gerçi bendeki gözle görülür değişikliği zaten herkes fark etti. Artık bu maske benim en sevdiğim üründür. Diğer scrubs ya da peeling kullanmama gerek kalmadı.

Herşeyin süper olmasına rağmen, bu maskenin küçük bir dezavantajı var. Mavi kil yüzünden maskenin kıvamı daha kalın. Yani onu yıkamak için baya çaba göstermek gerekir. Yinede bu bileşen maskenin en önemlilerinden biri.

Yeni hayata merhaba!

Hayatım değişti, evet, artık kendime olan öz güvenim geri döndü. Kendimi daha genç ve güzel hissediyorum. İnsanlar estetik yaptırıp yaptırmadığımı sorup duruyorlar. Uzun yıllardan beri ilk kez kadın olduğumu hatırladım.

Sokakta yürürken, erkeklerin dönüp baktıklarını fark ettim, hatta kızım ile benim kardeş olduğumuzu bile düşünen oldu. Eşim bendeki değişikliği görünce şaşkına döndü. Çok mutluyum.

Collamask yüz maskesinin avantajları

İnternette yazılan yorumları okumama artık gerek yok. Collamask etkisini kendi üzerimde denedim, etkisini gördüm. Sadece ben değil, çevremdeki insanlar da mucizevi kremin yaptıklarına şahit.

yüz Collamask için maske

Ben sadece kremin özelliklerini bir kez daha listelemek istiyorum,  satın alıp almamak sizın bileceğiniz şey.

 1. İçeriğinde sadece doğal maddeler bulunmakta. Hiçbir hormon ve yapay tatlandırıcılar, koyulaştırıcı yada başka bir kimya yok.
 2. Her cilt türüne uyar.
 3. Yan etkisi yoktur, alerji yapmaz.
 4. Maske cildin tüm katmanlarına nüfüz eder.
 5. Pahalı güzellik salonlarındaki gibi sonuç.
 6. Kullanımı çok basit.
 7. Ürün testlerden geçmiş, sertifikalıdır. Tüm dünyada yüzlerce insan denemiştir.
 8. Bir çok dermatoloğun tavsiye ettiği ürün.

Collamask nasıl elde edilir?

Olduğunuzdan daha genç görünmeniz mümkün. Bunun için sadece kaliteli bir anti-aging kreme ve Collamask maskesine ihtiyacınız var. Maskeyi eczanelerde bulamazsınız. Sadece resmi web sitesinden sipariş vermeniz gerekir.

Ben buradan ısmarladım

Üstelik resmi sayfada bu aralar kampanya düzenlendiği için, collamask kremini yarı fiyatına elde edebilirsiniz.

Ama eğer hala bir şüpheniz varsa maskeyi satın almadan önce, Collamask hakkındaki diğer yorumları okuyabilirsiniz. Ya da forumlarda Collamask kullanmış insanlarla sohbet edebilirsiniz.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (282 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...Loading...

Submit comment